Whatsapp 7/24 Çilingir (0543) 518 19 82 YOL TARİFİ AL
7/24 Anahtarcı & Çilingir Hizmetleri

İmmobilizer Sistem

İmmobilizer Sistem

İmmobilizer sistem Aydın ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamız, immobilizer teknolojisi ile çalışan oto kilidinizin kaybolması durumunda yeni bir tanesini çıkarmaktadır. Yeni oluşturacağımız anahtar için yeni bir immobilizer kod tanımlanacağı için artık eski anahtar geçersiz olacaktır. Bu sayede gönül rahatlığı ile yeni anahtarınızı kullanabilirsiniz.

Aydın ili sınırları içerisinde nerede olursanız olun, firmamızdan hizmet almanız son derece basittir. Aydın merkez, Efeler, Kuşadası, Didim, Söke ve diğer tüm ilçelerde hizmet veriyoruz. Gece ve gündüz olması fark etmeden, günün dilediğiniz bir saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İmmobilizer Nedir?

İmmobilizer nedir kısaca ifade etmemiz gerekirse, bir çeşit güvenlik sistemidir diyebiliriz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte güvenlik sistemleri de gelişim gösterdi. Eskiden tek tip olan oto anahtarları, artık aracın hafızasına kaydedilen, özel bir kod sistemi ile işlev göstermeye başladı. Günümüzde pek çok yeni model aracın anahtarı immobilizer teknolojisine sahiptir. Aracın kontak anahtarı ile entegre bir şekilde çalışan bu elektronik mekanizma özel bir kod ile çalışır. Bu kod sadece uyumlu anahtarda bulunur. Bu anahtarın olmaması durumunda aracın düz kontak yapılarak ya da diğer türlü yöntemler ile de çalıştırılması mümkün değildir. Ülkemizde çok yaygın kullanılmasa da, git gide yaygınlaşmaktadır. Özellikle de Avustralya’da trafikteki araçların hemen hepsi bu sisteme sahiptir ve araç hırsızlık olayları ciddi oranda düşmüştür. Dolayısıyla immobilizer kilit sistemi tüm araç sürücüleri açısından önemli bir güvenlik teknolojisidir.

Sahip olduğunuz anahtarı kaybetmeniz durumunda, immobilizer anahtarınız bozulursa ve yeni bir tanesini edinmek istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İmmobilizer tamiri Aydın firmamız, Aydın ilinde nerede olursanız olun, sizlere yardımcı olmaktadır ve oldukça ideal fiyat teklifi sunmaktadır.

Yeni bir orjinal kopyası oluşturulacak anahtarınız için aynı zamanda yeni bir immobilizer güvenlik kodu atanmış olacaktır. Bu sayede eski anahtarınızın sahip olduğu kod artık kullanım dışı kalacaktır. Dolayısıyla yeni anahtarınızın sahip olduğu kod, aracın hafızasına da işlenecektir. Tüm bu aşamalar önemlidir çünkü kaybolmuş ya da çalınmış eski anahtarınız risk teşkil edebilir. Bu yüzden yeni bir kod kullanımı gerekir.

İmmobilizer Anahtar Tamiri

Oto çilingir ve anahtarcı hizmetleri talep edeceğiniz bir firmanın alanında güvenilir olması son derece önemlidir. Yasal belgeye sahip bir firma, en doğru seçimdir. Aydın immobilizer anahtar tamiri yapmakta olan firmamız, sektörde 15 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Aydın merkez, Efeler, Nazilli, Kuşadası, Didim, Söke ve neresinde olursanız olun, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İmmobilizer teknolojisi ile çalışmakta olan araç anahtarınızın herhangi bir sebepten dolayı bozulması durumunda tamiratını olabilecek en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Aydın immobilizer sistem tamiri hizmetimizde öncelikli olarak sorunun kaynağını belirleriz. Eğer sahip olduğunuz yedek anahtar varsa, aracı yedek anahtar ile çalıştırmayı deneyin. Yine de çalıştıramıyorsanız, sorun büyük bir ihtimalle arabanın beynindedir. Eğer ki yedek anahtarınız yoksa, sadece tek bir anahtarınız var ve bu anahtarınız darbe aldıysa, yüksekten düştüyse, sıvı ile temas ettiyse ya da çeşitli nedenlerden dolayı zarar gördüyse, büyük ihtimalle bozulmuş olabilir. Bozulan bir immobilizer anahtarı tamir etmek yerine yenisini çıkartmak çok daha pratiktir. Firmamız ile iletişime geçin, dakikalar içerisinde sizlere çözüm sunalım. Yeni çıkaracağımız anahtarı, aracınızın beynine de yeni kodunu girdikten sonra artık sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz. Zaman kaybetmeyin, stres yaşamayın ve fazladan ekstra masraf yapmayın. Size hızlı, kolay ve ekonomik çözüm sunuyoruz. Sadece iletişime geçmeniz yeterlidir.