Whatsapp 7/24 Çilingir (0543) 518 19 82 YOL TARİFİ AL
7/24 Anahtarcı & Çilingir Hizmetleri

Çekici & Kurtarıcı Hizmeti

Çekici ve Kurtarma Hizmeti

Aydın’da çekici kurtarma hizmeti vermekte olan şirketimiz aracınızın herhangi bir nedenden dolayı arıza yapması durumunda sizlere yardımcı olmaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda, kısa süre içerisinde kurtarıcı aracımız, arıza yapan aracınızın bulunduğu konuma geliyor ve bu konumda aracınızın çekici aracına tam güvenli bir şekilde yüklenmesini sağlayarak, belirteceğiniz varış noktasına kadar ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Firmamız Aydın merkez, Efeler, Nazilli, Söke, Kuşadası ve Didim, İncirliova, Sultanhisar, Ortaklar, Karacasu, Köşk, Umurlu ve tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Gece ya da gündüz olması hiç fark etmiyor. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmenizdir. Bu sayede belirteceğiniz adrese gelecek tam donanımlı ekibimiz, aracınızı çekecek ve güvenli bir şekilde dilediğiniz noktaya kadar ulaştıracaktır.

Arabınızın Anahtarını mı Kaybettiniz? Bizi Arayın!

Firmamız aynı zamanda aracınızın anahtarını kaybetmeniz durumunda da sizlere hizmet vermektedir. Yetki belgeli oto çilingir hizmeti veren firmamız, her türlü anahtar sorunlarınıza da çözüm sunmaktadır. Bu bağlamda anahtarınızı kaybetmeniz durumunda ya da anahtarınızın kırılması gibi çeşitli anahtar sorunları nedeniyle aracınızı çalıştıramıyorsanız, bizimle iletişime geçerek aracınızı kaldığı noktadan çekebiliriz ve sonrasında sizlere en kısa sürede yeni bir anahtar çıkartabiliriz. Her marka model araç için hizmet vermekteyiz ve orjinal ile birebir anahtar temini yapmaktayız. İmmobilizer teknolojisi ile çalışmakta olan anahtarın yeni bir tanesini üreterek, eskisini güvenlik sebebi ile etkisiz hale getiriyoruz. Bu sayede sizlere yeni olarak sunacağımız çipli anahtar, sadece sizde olan tek bir kopyası ile güvenli bir şekilde aracınızı kullanmaya devam edebileceksiniz.

Yasal altyapı ve belgelere sahip firmamız, sizlere güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Bu işi yapmak konusunda herhangi bir yasal izni bulunmayan kişilere asla itibar etmeyiniz. Alanında uzman ekibimiz, en kısa sürede bulunduğunuz noktaya gelmeye hazırdır. Aydın ili sınırları içerisinde neresinde olursanız olun, bizimle hizmet telefon numalarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Efeler, Kuşadası, Didim, Nazilli, Söke ve tüm ilçelerde 7/24 profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Aydın Oto Kurtarma Hizmeti

Aracınızın aküsü bittiğinde, arıza yaptığında en doğrusu güvenilir bir oto kurtarıcı ekipten hizmet almanızdır. Firma bünyesindeki ekibimiz öncelikli olarak aracınızın durumunu incelemektedir. Özellikle de yol durumuna bağlı olarak aracın bulunduğu konumdan hareket etmesinin çok zor olması gibi nedenler olabilmektedir. Bu gibi durumlarda da ekibimiz titiz bir şekilde davranır ve aracınızın zarar görmeden bulunduğu zorlu zeminden kurtulmasını sağlar. Bu sayede aracınız kolay bir şekilde hareket edebilir bir zemine getirilir. Artık aracınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin en sık karşı karşıya kaldığı problemlerden birisi de arıza durumlarıdır. Eğer ki aracınızın bakımını aksattıysanız, bu durumda sizi yolda bırakması ihtimali daha da yüksek olmaktadır. Öte yandan ufak çaplı kazalar da yine aracınızın mekaniğini ciddi oranda etkileyebilmekte ve bu durumun doğal bir sonucu olarak da yola devam edebilmenizi engelleyebilmektedir. Bu gibi durumlarda aracınızı en yakın tamir merkezine ya da anlaşmalı olduğunuz tamir noktasına ulaştırmak istediğiniz zaman yine araç kurtarma ya da çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Unutmayın ki Aydın merkezinda ya da Efeler, Kuşadası, Söke, Didim gibi hangi ilçesinde olursanız olun bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, aracınızın buldunduğu konumu bildirmeniz yeterli olacaktır. Genellikle kısa sürede ekibimiz, bulunduğunuz konuma ulaşacak ve sizlere çözüm sunacaktır.